Main Page

From Pluri Inc. Information Space

Ogromne doświadczenie w obrocie nieruchomości na rynku opolskim przyczyniło się do stworzenia interesującej bazy ofert. Sprzedaż Mieszkanie three pokojowe, pow. okay.67 m2. I piętro, nowe budownictwo Opole Kolonia Gosławicka Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie trzy... umiejętności pracy w zespole, samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy, We could not find an accurate place. For those who Nieruchomości Opole AZGWARANCJA … 're utilizing a laptop pc or tablet, strive shifting it some place else and offers it one different go. Or, search close to a metropolis, place, or cope with instead.

Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie sprzedaży i wynajmu, proponując klientom tylko i wyłącznie najlepsze oferty w każdym przedziale cenowym. Oferta nr 18335. Do sprzedania unikatowy dom wolnostojący powierzchni ok. 250 m2, usytuowany na atrakcyjnej działce obszarze 1112 m2... Wzięli od ludzi, od których kupuję dom, 3 % prowizji już na etapie podpisania umowy przedwstępnej a potem nawet dokumentów do notariusza nie mieli przygotowanych.

Każda propozycja, wprowadzona do naszej oferty została starannie opisana z uwzględnieniem najistotniejszych parametrów. Wśród najważniejszych danych można odnaleźć: wielkość metrażu, rok budowy, typ zabudowy, powierzchnię działki, a także rodzaj podłączonych mediów. Wszystkie nieruchomości posiadają również szczegółowe opisy , uwzględniające szereg dodatkowych informacji odnośnie samej nieruchomości, jak i okolicy.

W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchni pod wymiar wraz ze sprzętem AGD /lodówka, zmywarka, piekarnik,pochłaniacz/ oraz obszerna podwójna szafa w zabudowie typu Komandor i garderoba. Pozostałe elementy wyposażenia - do uzgodnienia. Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe z balkonem powierzchni użytkowej ok. 48 m2, Opole - Nowy ZWM. Możesz się wypisać w każej chwili - wystarczy, że klikniesz na link załączony we wiadomościach mailowych.

Na podłogach w pokojach i w przedpokoju deski cyklinowane, w kuchni i łazience kafle. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w niskim budynku, prężnie działająca wspólnota doprowadziła do tego że dziś budynek ma nowy dach, elewację wraz z ociepleniem nowe drzwi wejściowe z domofonem, wyremontowano również podwórko. Polecamy do sprzedania dom wolnostojący powierzchni użytkowej okay. ninety m2, wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony na 20,24 ar działce...